O chatě Milíře

Dobrý den,

jmenuji se Martin Vyšinský a rád bych Vás pozval do zrekonstruované horské chaty Milíře, která se nachází v nadmořské výšce 930 m n. m., v krásném a klidném místě v samotném srdci Krkonoš obklopeném lesem, s výhledem na Sněžku.

Najdete nás 1,5 km z centra Pece pod Sněžkou po cestě na Modrý důl.

Věřím, že si krásu tohoto prostředí zamilujete stejně tak, jako jsem si jí zamiloval já s celou svou rodinou od první chvíle, kdy jsme se sem nastěhovali. Pro svou kouzelnou a klidnou polohu je toto místo vhodné nejen pro pohodovou letní či zimní rodinnou rekreaci, ale i pro školy, školky v přírodě, sportovní soustředění, firemní večírky, školení nebo třeba jen pro romantický víkend ve dvou při dobrém moravském vínku.

V letním období se zde nabízí mnoho možností pro výlety po okolních turistických stezkách a cyklistických trasách, které Vás provedou po hřebenech Krkonoš. Přímo v Peci je pak zábavní park s bobovou dráhou, opičí lanovou dráhou, dětským hřištěm a novou kabinkovou lanovou dráhou na Sněžku.

V zimním období se můžete naplno věnovat oblíbeným sněhovým radovánkám, a tím je určitě lyžování. Na výběr máte ze dvou možností. Pro větší a pokročilejší 300 m dlouhou sjezdovku s vlekem, která je 400 m od chaty směrem na Modrý důl, a pro vášnivé a náročné lyžaře je možnost vyžití na deseti sjezdových tratích v lyžařském centru v Peci pod Sněžkou.
Ke sjezdovkám si pohodlně sjedete a zpět na chatu Vás dopravím.

Pro zpříjemnění pobytu Vám zdarma nabízíme k zapůjčení běžecké lyže, sáňky, boby, kluzáky, trampolínu, ping pong, šipky, stolní fotbal, ruské závěsné kuželky, kroket, minigolf. Pro nejmenší pak prolézačky, houpačky a pískoviště. K večernímu posezení pod hvězdami je k dispozici ohniště a gril na terase.

Při nepříznivém počasí máte možnost posezení ve společenské místnosti s dětským koutkem, v jídelně nebo u krbu. Zahrát si můžete společenské hry, šipky a stolní fotbálek – samozřejmě zdarma.

Po krásném letním výletu či vyčerpávající zimní lyžovačce člověku řádně vyhládne a v takovém případě se o Vás skvěle postará má žena svou chutnou domácí kuchyní.

K dobré kuchyni patří také dobré pití, a to je zase moje parketa. Nabídnu Vám točená pivka – Svijany, Plzeň, točenou Kofolu a malinovku, svařáček, grog nebo punč. Co třeba káva Lavazza, nějaký ten panáček nebo vínko? To už je na Vás. Nezapomínejme na prcky – mohou zkusit pohár, palačinky, vdolečky a jiné dobrůtky. Postaráme se o Vás tak, že se domů vrátíte o nějaké
to deko hezčí.

Ubytovaným klientům nabízíme kartu hosta, která Vám umožňuje čerpat výhody a slevy ve vybraných zařízeních v Peci pod Sněžkou.

Přijeďte se k nám podívat, těšíme se.

 Martin Vyšinský
správce chaty Milíře

počítadlo.abz.cz